O mně

Vzdělání, profese, rodina

Narodil jsem se v roce 1983 v Turnově. Mládí jsem strávil na Základní škole ve Skálově ulici. Po studiu na turnovském gymnáziu a Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové (obor Učitelství pro základní a střední školy historie – tělesná výchova) vedly mé kroky na pozici učitele na ZŠ Žižkova (2008-2010) a SZŠ Turnov. V roce 2013 jsem se stal ředitelem ZŠ Skálova v Turnově, kde působím dodnes.

S manželkou Veronikou, synem Tomášem a dcerou Sárou žijeme v Turnově.

Působení v politice

Tradice, odpovědnost, prosperita, to jsou hodnoty, které mi jsou blízké, proto jsem v roce 2010 vstoupil do TOP 09. Nemám rád laciný populismus, stojím si za svými názory v každé době!

V roce 2012 jsem z pozice předsedy MO TOP 09 Turnov organizoval regionální výzvu na podporu zvolení Karla Schwarzenberga prezidentem ČR. V roce 2014 jsem se stal zastupitelem města Turnov a předsedou kontrolního výboru.

Jsem jedním ze zakládajících členů uskupení PROTO (Pro turnovské občany) pro komunální volby 2018. Po úspěchu ve volbách jsem se stal radním města Turnov.

Zájmy

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, společně cestujeme a sportujeme. Nejvíce mě baví volejbal, beach volejbal, lyžování, fotbal a cyklistika. Zároveň se zajímám o aktuální republikové a světové dění a o historii, a to především o moderní dějiny.